Mistrzostwa Sierdza Teamów
o Puchar Starosty Sieradzkiego
Finały


[ pólfinały ]  [ finały ]  [ wyniki ostateczne 
[ rundy eliminacyjne ]  [ kary ]  [ butler 
 
miejsce VP±
VP
impyPKL
 
1 miejsce
1 Pałasz Konin 57 57-048
 Mariusz Ilnicki 
Piotr Kulesza 
Ryszard Pałasz 
Przemysław Saliński 
 
2 miejsce
1 Laser Delux Łódź 17 17-3139
 Robert Barankiewicz 
Andrzej Kozikowski 
Grzegorz Lewaciak 
Jerzy Ronke 
 
3 miejsce
1 JOK I Łódź 19 19-1930
 Krzysztof Buzała 
Zbigniew Jaworski 
Mirosław Piątkowski 
Zenon Wierzbicki 
 
4 miejsce
1 Zdrowie Piast Sieradz X 2 2-4522
 Grzegorz Dziębowski 
Krzysztof Han 
Tomasz Radwański 
Witold Stachnik 
Jarosław Łaszczuk 
 
5 miejsce
1 Manila Brzeziny 18 18-713
 Marcin Gruchała 
Tomasz Modrzejewski 
Robert Stoliński 
Paweł Zubiel 
 
6 miejsce
1 Zdrowie Piast Sieradz 20 20-219
 Tadeusz Bartolik 
Włodzimierz Biernacki 
Wiesław Olczyk 
Krzysztof Olejnik 
 
7 miejsce
1 Januszek Łódź 28 28-238
 Zdzisław Beling 
Przemysław Błaszczyk 
Janusz Makaruk 
Tomasz Spodenkiewicz 
 
8 miejsce
1 JOK III Łódź 10 10-256
 Piotr Piotrowski 
Krzysztof Robaszek 
Krzysztof Sobierajski 
Maciej Szalewicz 
 
9 miejsce
1 Kraśnick Poland Junior 50 50-305
 Mariusz Kraśnicki 
Adam Krysa 
Piotr Marcinowski 
Mateusz Sobczak 
 
10 miejsce
1 Aces And Deuses 35 35-243
 Jarosław Cieślak 
Wiesław Niciński 
Marek Tyran 
Piotr Żak 
 
11 miejsce
1 Dobre Zegary Aleksandrów Łódzki 17 17-302
 Tomasz Krym 
Adam Krysiak 
Witold Pietrzak 
Przemysław Teleszyński 
 
12 miejsce
1 JOK II Łódź 25 25-431
 Paweł Ambroziak 
Zbigniew Frank 
Jolanta Sendacka 
Sławomir Sroczyński 
 
13 miejsce
1 Wtórmex Radomsko 38 38-61
 Jarosław Gąsiorowski 
Andrzej Kaźmierczak 
Karol Kałuziński 
Adam Motyka 
 
14 miejsce
1 Lewiatan 37 37-231
 Patryk Patreuha 
Jakub Patreuha 
Grzegorz Pogodziński 
Wiesław Skowron 
 
15 miejsce
1 Piast I Sieradz 44 44-341
 Lechosław Janczar 
Tadeusz Miedziak 
Zdzisław Radomski 
Jerzy Szubiga 
 
16 miejsce
1 Kalisz 2 2-151
 Janusz Kościelny 
Jan Kuczera 
Ryszard Olenderek 
Piotr Walczak 
 
17 miejsce
1 Ravioli Kępno 36 36-151
 Andrzej Aleksandrzak 
Remigiusz Kaźmierczak 
Tomasz Klimczak 
Artur Wójcik 
 
18 miejsce
1 Veolia 30 30-141
 Paweł Banacki 
Jerzy Markowski 
Zdzisław Pawlicki 
Marian Wojtasiński 
 
19 miejsce
1 Marian Team 38 38-171
 Marian Jakubowski 
Tomasz Kuś 
Mirosław Rumak 
Marek Łukaszewski 
 
20 miejsce
1 Lokator I Zduńska Wola 2 2-601
 Jerzy Gawlik 
Piotr Gałczyński 
Barbara Hunt 
Grzegorz Janicki 
 
21 miejsce
1 Neptun 8 8-801
 Roman Jagielski 
Bogusław Jakóbczyk 
Krzysztof Nogala 
Arkadiusz Perzyna 
 
22 miejsce
1 Piast II Sieradz 36 36-71
 Henryk Cybulski 
Włodzimierz Jakowicki 
Rafał Pietrzyk 
Marek Świniarski