Archiwum kategorii: komunikaty

Organizacja i terminarz ligi okręgowej MZBS Karkonosze 2015/2016

W grupie Karkonosze zgłoszonych zostało 15 drużyn:
  1. BKB POGROM Bolesławiec – Zdzisław Patreuha – Kapitan – zp29@poczta.onet.pl
  2. KB ZABOBRZE Jelenia Góra – Nowakowski Bogdan – Kapitan – zabobrze.kb@gmail.com
  3. KTB IMPAS – Kamienna Góra– Jan Tur -Kapitan – dominik.homoncik@onet.pl
  4. KBS PIAST Lubań – Zajączkowski Janusz – Kapitan – arturstepien0@op.pl
  5. LKB Lwówek Śląski – Zatylny Jerzy – Kapitan – prokobud.jzatylny@wp.pl
  6. KLS Piechowice – Dębiczak Waldemar – Kapitan – logik@matematyka.net
  7. KS BAZALT Sulików – Piątek Ireneusz – Kapitan – mikawa1@wp.pl
  8. MKS NYSA – Zgorzelec – Augustyniak Andrzej -Kapitan – aaaugust@o2.pl
  9. ZKBS II – Zgorzelec – Klimczak Zdzisław – Kapitan – z.klimczak1@wp.pl
  10. KKS REN BUT Złotoryja – Birowski Piotr – Kapitan birek@wp.pl
  11. KBS Miłkowice I Miłkowice – Ryszard Rączkowski – Kapitan – miroslawa.stachura@vp.pl
  12. KBS Miłkowice II Miłkowice – Mirosława Stachura – Kapitan –miroslawa.stachura@vp.pl
  13. KS Konfeks II Legnica – Marek Czerniawski – Kapitan – czerniawskimarek@wp.pl
  14. SBS Impas Lubin – Jan Grocholski – Kapitan – jan522@tlen.pl
  15. ŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych – Sławomir Waszczuk – Kapitan – laboratoriumlesniak@wp.pl
W rundzie zasadniczej drużyny grają każda z każdą – 5 zjazdów po 3 mecze w terminach:
  1. 08.11.2015 – Sulików, Plac Wolnośći 9, GOK Ip.
  2. 22.11.2015 – Miłkowice/Siedliska
  3. 17.01.2016 – Lubań
  4. 21.02.2016 – Lubań
  5. 6 lub 13   03.2016? – Miłkowice/Siedliska

Wszystkie mecze 24 rozdaniowe na stołach bez zasłon VP wg skali ułamkowej 10:10

Szczegółowy terminarz meczy

Godziny rozpoczęcia meczów w czasie zjazdu:

1 mecz / I połowa – 9.00 -10.30
1 mecz / II połowa – 10.45 – 12.15
2 mecz / I połowa – 12.30 – 14.00

przerwa obiadowa do 14.45

2 mecz / II połowa – 14.45 -16.15
3 mecz / I połowa – 16.30 – 18.00
3 mecz / II połowa – 18.15 -19.45

Następnie 6 najlepszych drużyn zagra play off (mecze 60 rozdaniowe – 5×12) o miejsca 1-6 wg schematu:
  1. Drużyna z 3 miejsca wybiera drużynę z miejsc 5,6
    Drużyna z 4 miejsca gra z niewybraną z miejsc 5,6
    Zwycięzcy awansują do półfinału
    Pokonani zajmą miejsca 5 i 6 (wg miejsc po rundzie zasadniczej)
  2. Drużyna z 1 miejsca wybiera drużynę Zwycięską z terminu nr 1
    Drużyna z 2 miejsca gra z niewybraną Zwycięską z terminu nr 1
    Zwycięzcy awansują do finału
    Pokonani zajmą miejsca 3 i 4 (wg miejsc po rundzie zasadniczej)
  3. Finaliści grają o 1-2 miejsce

Drużyny z wyższego miejsca po rundzie zasadniczej mają c/o  w wysokości 5,1 imp.
Mecze rozgrywane na stołach z zasłonami.

Miejsce i termin meczy play off będzie ustalone w zależności od drużyn biorących udział.

Terminarz ligi okręgowej

W lidze okręgowej MZBS Karkonosze zostało zgłoszonych 15 drużyn

Rozgrywki w rundzie zasadniczej będą odbywały się  w systemie zjazdowym w wybrane niedziele po 3 mecze – razem 15 meczów (w tym pauza) w Miłkowicach (Siedliska), Lubaniu i Sulikowie.

1 zjazd – 8 listopada 2015 w Sulikowie

Pozostałe zjazdy po 2 w Lubaniu i Miłkowicach (terminy i miejsce w trakcie uzgadniania)

Koordynator i sędzia – Sławomir Zimniak