Medaliści Mistrzostw Teamów 2023 – WYNIKI
Termin
17 grudnia 2023 r. (niedziela), godz. 9.30
Miejsce gry
Świetlica SM w Lubaniu – ul. Łużycka 1
Uczestnicy
Udział tylko dla członków klubów MZBS Karkonosze zgłoszonych na rok 2023 lub 2024
Wpisowe
członkowie MZBS Karkonosze
– normalne – 10 zł.
– ulgowe (senior, junior, młodzież szkolna) – 5 zł.
Nagrody
I miejsce 800 zł.
II miejsce 600 zł. (przy udziale min. 6 teamów)
III miejsce 400 zł (przy udziale min. 8 teamów)
Przepisy gry:
- Teamy tylko 4 osobowe
- Punktacja na impy w przeliczeniu na VP wg tabeli ułamkowej
- Przewiduje się rozegrać 28-32 rozdań – 7-8 rund po 4 rozdania w zależności od liczby teamów
- 1 runda z rozstawieniem wg WK,
- runda 2-6 bez powtórzeń wg wyniku z opóźnieniem 1 rundy
- runda 7 dokładnie wg wyniku o miejsca 1-2, 3-4, 5-6 itd.
Zgłoszenia do zawodów:
01260 |
Maciej |
Chojnacki |
5.0 |
Zabobrze METR |
01495 |
Ryszard |
Menzfeld |
5.0 |
|
18251 |
Elżbieta |
Lis |
3.0 |
|
07080 |
Tomasz |
Freitag |
5.0 |
|
|
|
|
18.0 |
|
|
|
|
|
|
18473 |
Małgorzata |
Hawryliszyn |
2.5 |
Zabobrze 2 |
05426 |
Andrzej |
Stypczyński |
5.0 |
|
19753 |
Ireneusz |
Kwiatosz |
2.0 |
|
22151 |
Tadeusz |
Szczęśniewicz |
1.0 |
|
|
|
|
10.5 |
|
|
|
|
|
|
14165 |
Sylwester |
Gołdyn |
3.0 |
BARIBAL |
01359 |
Albert |
Jasiorowski |
3.0 |
|
12448 |
Andrzej |
Leszczyński |
3.0 |
|
21666 |
Piotr |
Dimitriu |
2.0 |
|
|
|
|
11.0 |
|
|
|
|
|
|
01216 |
Andrzej |
Augustyniak |
5.0 |
VICTOR |
15324 |
Henryk |
Gayny |
2.5 |
|
01500 |
Wiktor |
Mieszczanowicz |
4.0 |
|
10500 |
Janusz |
Zajączkowski |
4.0 |
|
|
|
|
15.5 |
|
|
|
|
|
|
01274 |
Marek |
Czolij |
9.0 |
YURY |
01438 |
Jerzy |
Kurianowicz |
5.0 |
|
01668 |
Edward |
Szafraniec |
11.0 |
|
01769 |
Jerzy |
Zatylny |
5.0 |
|
|
|
|
30.0 |
|
|
|
|
|
|
13181 |
Sławomir |
Bogdanowicz |
4.0 |
BAZALT SULIKÓW |
01257 |
Lesław |
Cegiel |
5.0 |
|
13830 |
Tadeusz |
Szczęch |
2.5 |
|
18671 |
Dariusz |
Gwiazda |
1.5 |
|
|
|
|
13.0 |
|
|
|
|
|
|
01508 |
Jarosław |
Molenda |
9.0 |
BKB I Bolesławiec |
12374 |
Zdzisław |
Patreuha |
5.0 |
|
01831 |
Marian |
Kupnicki |
17.0 |
|
01727 |
Artur |
Winkler |
9.0 |
|
|
|
|
40.0 |
|
|
|
|
|
|
12376 |
Dorota |
Kwintkiewicz |
4.0 |
BKB III Bolesławiec |
21404 |
Marek |
Kwaśniak |
1.5 |
|
13179 |
Janusz |
Kozioł |
2.5 |
|
18265 |
Ewa |
Sokolińska |
2.0 |
|
|
|
|
10.0 |
|
|
|
|
|
|
01287 |
Marek |
Drecki |
7.0 |
MAKUMBA |
01410 |
Tadeusz |
Kowalik |
5.0 |
|
10503 |
Bronisław |
Tabisz |
4.0 |
|
01474 |
Ryszard |
Makuch |
5.0 |
|
|
|
|
21.0 |
|
|
|
|
|
|
01455 |
Roland |
Lippik |
5.0 |
MAMY TEAM |
01571 |
Tadeusz |
Pogwizd |
5.0 |
|
22038 |
Krzysztof |
Deberny |
0.5 |
|
22911 |
Yaroslav |
Saienko |
0.0 |
|
|
|
|
10.5 |
|
max. 16 teamów (decyduje kolejność zgłoszeń)
Zgłoszenia będą przyjmowane tylko e-mailem na adres koordynatora i sędziego slawek.zimniak@gmail.com
W zgłoszeniu należy podać Nazwę teamu, ID PZBS, Imiona i nazwiska oraz WK wszystkich zawodników
Planowany harmonogram gry
09.30- rozstawienie teamów
09.45-14.30 rundy 1-7
14.30 Wręczenie medali
ZAPRASZAMY